Ak Parti Sultanbeyli bir aday adayı daha başvurdu

Ak Parti Sultanbeyli bir aday adayı daha başvurdu
Ensarioğlu: Aday olursam Sultanbeyli oy patlaması yaşar28.10.2013 16:26


Sultanbeyli AK Parti Belediye Başkan aday adaylığı müracaatları devam ediyor. 1 Kasım’da sonuçlanacak olan Belediye Başkan aday adaylığına Sultanbeyli’den 7 kişi müracaat etti. Son müracaatı dün Celalettin Ensarioğlu yaptı.

AK Parti’de aday adaylık müracaatları devam ediyor. 1 Ekim’de başlayıp, 1 Kasım’da bitecek olan Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında Sultanbeyli’den şuana kadar 7 isim göreve talip oldu. Dün çalışma arkadaşları ile birlikte Sultanbeyli AK Parti İlçe Teşkilatına gelen Celalettin Ensarioğlu, aday adaylık müracaatında bulundu.

Aday adaylık dosyasını İlçe Başkan yardımcısı Abdurrahman Hiçyılmaz’a teslim eden Ensarioğlu, resmi başvurusunu gerçekleştirmiş oldu. Müracaat sonrası gazetemize konuşan Belediye Başkan aday adayı Celalettin Ensarioğlu: “AK Parti Sultanbeyli İlçe Belediye Başkan aday adaylığına başvurmamadan dolayı büyük bir heyecan ve sevinç içerisindeyim. Halka hizmet hakka hizmettir. Ben bu inançla yola çıktım. Zihniyet olarak Ak Partiye yakın ve Ak Partililerle siyaset yapmam beni çok sevindirmiştir. Aday olmam durumunda belediyenin malını beytülmal bilerek gelir ve giderini en adilane bir şekilde Sultanbeyli halkının hizmetine sunacağım. Kendimi Sultanbeyli hizmetine adadığım için şahsi menfaatlerimi bir taraf atarak ilçe halkımızın menfaatlerini ön plana alacağım. Sultanbeyli’yi Kentsel Dönüşümü tamamlanmış,  sosyal imkânları daha iyi ve mutlu huzurlu yaşamak isteyenlerin cazibe merkezi haline getireceğiz. Aday olarak görev verilmem halinde Sultanbeyli’de oy patlaması olacağı kanaatindeyim” dedi.

Bu arada mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in Çarşamba veya Perşembe akşamı yoğun bir katılımla Ak Parti Sultanbeyli ilçe teşkilatında aday adaylığı müracaatı yapması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: Ensarioğlu - aday adaylık

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.