Ak Parti’de Aydın da aday adayı

Ak Parti’de Aydın da aday adayı
Sultanbeyli Belediye Meclisi’nin Ak Parti’li üyesi Yaşar Aydın, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Sultanbeyli’den Belediye Başkan Aday Adayı oldu. 21.10.2013 19:20

Sultanbeyli Belediye Meclisi’nin Ak Parti’li üyesi Yaşar Aydın, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Sultanbeyli’den Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Aday adaylığı müracaatını arkadaşlarının katılımıyla Ak Parti Sultanbeyli ilçe teşkilatında yapan Aydın, “Görev bize nasip olursa, 1995 yılından beri siyasi kariyerimdeki birikimlerimi, 2007 yılında Ak Parti’ye üye olarak tekrar Ak Parti ailesiyle birlikte Sultanbeyli’mize ve ülkeye yararlı projelerle, Sultanbeyli’lerin hizmetkârı olmaya, Sultanbeyli’yi partimizin ve Başbakanımızın 2023 Türkiye vizyonuna taşımaya talibiz” dedi.

2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Sultanbeyli’de Ak Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Meclis üyesi iş adamı Yaşar Aydın, Sultanbeyli Belediye Başkan aday adaylığını Sultanbeyli’deki Sivil Toplum Kuruluşları başkanları ve yöneticileriyle birlikte açıkladı. AK Parti Sultanbeyli ilçe binası önünde gerçekleşen basın toplantısında konuşan Sultanbeyli Belediye başkan aday adayı Yaşar Aydın, “Siyasete her zaman devam ettim. Seçimlerde bizleri çok işler bekliyor. Sizlerin destekleriyle bu işleri halledeceğiz. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

Sultanbeyli Belediye Başkan aday adayı Yaşar Aydın, “Bugüne kadar beraber yürüdük ve beraber sevindik. Ben burada fazla ayrıntıya giremeyeceğim. Kısaca bu günden itibaren Belediye Başkanlığına aday adaylığımı yapmış bulunmaktayım. Parti organlarımızın uygun görmesi ve halkımızın takdir etmesi durumunda bu göreve talibiz” diye konuştu.


Aydın, “Birçok işin hep beraber üstesinden geldik. 2009 yerel seçimlerin başarısı, 2010 referandumunu ve 2011 genel seçimlerinin zafer ve gururunu Sultanbeyli’nde hep beraber yaşadık. Bugün Sultanbeyli Belediye Başkanlığı’na aday olduğumu huzurlarınızda açıklamaktan gurur duyuyorum. Sultanbeyli’nde bu göreve talip olmanın ne demek olduğunun bilincindeyim. Görev bize nasip olursa, açıklayacağımız projelerle, Sultanbeyli’lilerin hizmetkârı olmaya, Sultanbeyli’ni partimizin ve Başbakanımızın 2023 Türkiye vizyonuna taşımaya talibiz. Biz vaktini bekledik. Gayret bizden takdir Allah’tan. ” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Aydın, Ak Parti Sultanbeyli belediye başkanlığı Aday Adalığı başvuru dosyasını AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkan Yardımcısı Ali Tombaş ve Komisyon Başkanı Abdurrahman Hiçyılmaz’a teslim etti.


Etiketler: Yaşar Aydın - aday adaylık

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.